Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України вперше відзначає професійне свято (Фото)

Опубліковано:

25 травня 2021 року, відповідно до Указу Президента України №181/2021 від 29 квітня 2021 року, в Україні вперше відзначає професійне свято Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

З цієї нагоди в Закарпатській обласній державній адміністрації відбулися урочистості за участі представників міської та обласної влади, правоохоронних органів та надзвичайників.

Відкриваючи захід, Петро Маркевич – начальник управління Держспецзв’язку в Закарпатській області. Він акцентував увагу присутніх на досягненнях Служби за 15 років та величезному вкладі у розбудову кібербезпеки, як нашої країни вцілому, так і Закарпатського регіону зокрема. 

Цифровізація та інформатизація стали однією із звичних складових нашого повсякдення, а кібербезпека і кіберзахист – це їх основа. Дуже приємно, що Україна стає більш цифровізованою та технологічною і все більше розвивається у цьому напрямі“, – відмітив заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан. 

Заступник голови облдержадміністрації побажав, щоб співпраця між представниками Держспецзв’язку разом із Закарпатською обласною державною адміністрацією хай тільки розвивається та посилюється.

 “Поменше нам кіберзагроз та атак”, – додав Олександр Пацкан. 

Про Захід