Депутати “ЄС” відвідали штаб 128-ї бригади у Мукачеві

Опубліковано:

6 грудня відзначається День Збройних сил України. З цієї нагоди депутати Європейської Солідарності Закарпаття та Фракція “Солідарність” в Ужгородській міськраді та Ужгородський і Закарпатський Єпископ Варсонофій відвідали штаб 128-ї бригади в Мукачеві і привітали військових з їхнім професійним святом.

Крім того, за сприяння народної депутатки України Іванни Климпуш-Цинцадзе, вони передали 350 солодких подарунків для дітей військовослужбовців бригади.

«Це найменше, що ми можемо зробити для наших захисників, – відзначив Микола Сличко. – Вони продовжують оберігати мирне небо над нашими головами від російських агресорів.

Саме в цей складний для нашої країни час ми всі добре зрозуміли, що сильної держави без сильної армії бути не може. Наші збройні сили стали справжньою національною гордістю, якою повинен пишатися кожен українець.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Дякую за патріотизм військовим, ветеранам армійської служби, родинам військових!»

Європейська Солідарність Закарпаття

Про Захід