Закарпатські новини Культура Останні новини

День української хустки: ужгородки хизуються своїми головними уборами (Фото)

Сьогодні – Всесвітній День української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.

Сьогодні українки по всьому світу долучилися до флешмобу – “Зроби фото з хустками”.

Суть його полягає в тому, щоб одягнути хустку, сфотографуватися в ній, після чого викласти світлину в соціальних мережах із хештегами  #Берегине_моя_українська_хустко #УкраїнськаХустка.

Ужгородки не лишилися осторонь і теж хвалилися у мережі своїми головними уборами.

Світлини публікували під хештегом #Деньукраїнськоїхустки.

Хустку не часто можна побачити на сучасній жінці. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм, Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій. – коментує Світлана Стегней, директор  Ужгородський музичний коледж імені Д. Є. Задора.

З днем української хустини! Хоч не всі згодні, але на мою думку хустина – це суперстильно і красиво! – написала у ФБ Ірина Янцо(Анця).

А це хустки Tetyana Kress та Natali Tsodikova:

Українська хустка – це не просто окраса жінки, це – ідентифікація нації, це – оберіг, це – ніби вінок для заміжньої жінки, це – символ духовності і жіночності…А для мене – це ще одна моя “любов”, – підписала свою світлину Яна Садварій.

#УкраїнськаХустка І ми знайшли свої хустки, – прокоментувала Квітослава Бачинська.

А це – школярки з ужгородської ЗОШ №12. Вони теж долучилися до флешмобу.

7 грудня в Україні вже вдруге відбудеться флешмоб до Дня української хустки , – прокоментувала світлину перша вчителька дівчат Марія Трофименко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

98 − = 92