ДБР повідомило про підозру начальнику СІЗО, який «заробив» на ремонті 165 тисяч гривень

Опубліковано:

Слідчі Територіального управління ДБР у Львові повідомили про підозру начальнику установи з виконання покарань на Закарпатті, який привласнив 165 тис. гривень під час ремонту в камерах слідчого ізолятора.

Встановлено, що полковник внутрішньої служби за попередньою змовою з групою осіб під час капітального ремонту установи в актах приймання будівельних робіт завищував вартість та обсяги виконаного ремонту та безпідставно списував будматеріали. Начальника державної установи підозрюють у розтраті чужого майна, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191 КК України).

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років.

Досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Встановлюється повне коло осіб, причетних до кримінальної схеми.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Закарпатська обласна прокуратура, оперативний супровід – УСР ДСР Нацполіції у Закарпатській області, повідомляє прес-секретар ТУ ДБР, розташованого у м.Львові.

Про Захід