Три дні без газу. “Закарпатгаз” проводитиме ремонт

Опубліковано:

 21-23 липня 2014 року до будинків № 37, 39, 5, 7 по вул. 8 Березня в м. Ужгород, а також в таких населених пунктах Ужгородського району як м. Чоп, пр. Залізничників, 2; 2Г, с. Руські Геївці буде припинено газопостачання для проведення планового технічного обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання. Крім того, в населених пунктах с. Минай, с. Лінці та смт Середнє планово-технічне обслуговування буде відбуватись без відключення від газопостачання.

ПАТ “Закарпатгаз” повідомляє про необхідність забезпечити доступ до лічильників газу для їх демонтажу з метою проходження періодичної чергової державної повірки, споживачів за наступними адресами:

Для переукладання Договорів про надання населенню послуг з газопостачання, всім споживачам будинків № 37, 39, 5, 7 по вул. 8 Березня в м. Ужгород підготувати копії наступних документів:

Копія паспорта власника (орендаря) – ст. 1, 2, 11 (за наявності 2-го фото також 3,4);
Копія ідентифікаційного коду;
Копія технічного паспорту на квартиру;
Копія документу, що підтверджує право власності (право користування) – Витяг з ЄДР, копія договору купівлі-продажу (найму), рішення органу місцевого самоврядування;
Довідку про склад сім'ї.

АДМІНІСТРАЦІЯ ПАТ “ЗАКАРПАТГАЗ”


Про Захід