Встановив терасу без дозволу? Нарікай на утиски!

Опубліковано:

 Ужгородський підприємець, власник закладу “Ла буше”, Роберт Левицький поставив на вулиці Корзо терасу без дозволу міськвиконкому, а коли йому вказали на цей факт, почав стверджувати, що його переслідують представники міської влади.

Про це пише член Ужгородського міськвиконокому Роман Сарканич в соцмережі Фейсбук:   

“Ось таку терасу на пів-Корзо просили для “Ля Буше”. Зрозуміло, що виконком відмовив. У відповідь підприємець самовільно встановив терасу і почав казати, що його переслідують. Хоча на комісії йому пропонувалось розмістити столики вздовж фасаду, щоб це не заважало людям, однак він проігнорував цю пропозицію.

За логікою Левицького, будь-який підприємець може самовільно робити все, що заманеться, а коли його притягатимуть до відповідальності, казати, що його переслідують. Якщо власник тераси дійсно хоче жити за європейськими нормами, то він мав би погодити нормальне розміщення тераси, яке не заважало б іншим, укласти договір і сплачувати в бюджет кошти. Цього року ним не сплачено жодної копійки в бюджет міста.

Натомість він вважає, що має право зайняти пів вулиці і не хоче зрозуміти, що його інтерес мати велику терасу має бути узгоджений з інтересом громади мати вільний прохід по вулиці. З суто юридичної сторони виконком відмовив підприємцю у наданні дозволу, тож тераса є самовільною.

Все інше – це просте перекручування і брехня, мета якої проста: займати самовільно половину вулиці, не сплачувати оренду і при цьому звинувачувати владу у тиску. Виходить, що в той час, як інші підприємці погоджують розміщення терас, отримують дозволи, сплачують в бюджет кошти, хтось вважає, що для нього мають зробити виключення. Тому з Левицьким все зрозуміло, питання в іншому: до чого тут європейські стандарти, на які він посилається?”, – риторично питає Роман.


Про Захід