Мейк-ап на 3 роки

Опубліковано:





І що тільки не роблять жінки, щоб завжди бути красивими! Антицелюлітні масажі, виснажливі дієти, важкі тренування у залі. А скільки часу йде на те, щоб зранку зробити ідеальний макіяж…
Та якщо від тренувань і дієт нікуди не дінешся, то щодо останнього є альтернатива. Перманентний макіяж – послуга, яку сьогодні надають у багатьох салонах Ужгорода. Це процедура введення під шкіру натурального барвника, щоб отримати ефект макіяжу. Таке собі міні-тату на бровах, губах, повіках…

“Перманентний макіяж – чудовий вихід для жінок, які хочуть зекономити час, не витрачатися на косметику. Також цю процедуру можна робити у тому разі, коли у жінки алергія на декоративну косметику. Для пігментації ми використовуємо тільки натуральні барвники, які є гіпоалергенними. На відміну від звичайного тату, фарбники вводяться тільки у верхні шари шкіри, приблизно на 1-2 міліметри. Багато жінок не наважуються прийти, адже бояться болю, але можу запевнити, що все робиться під місцевою анестезією, тому можна не хвилюватися”, – розповідає майстер одного з центрів краси Ужгорода Аліна Копча.

Забудьте про косметичку!
Тримається такий мейк-ап від 1 до 4 років. Це залежить від рецептури пігментів, глибини їх введення, а також індивідуальної реакції організму на барвники. Фарба, яку використовують під час процедури, не в'їдлива, вона поступово виводиться з організму. Варто зважати на те, що чим старша людина, тим довше буде триматися макіяж, адже процеси оновлення шкіри з віком уповільнюються. Аліна Копча розповідає, що пігменти можна вивести і штучно, якщо виникне потреба. Зазвичай це роблять за допомогою лазера. Він не залишає шрамів і не робить боляче. Щоправда, процедура недешева і повторювати її треба близько 4-5 разів з перервами у 3-4 тижні.

Помада не зітреться
Перманентний макіяж сьогодні роблять на губах, бровах, повіках. За його допомогою можна підфарбувати свої родимки або намалювати штучні. “Форму і колір клієнт обирає сам. Ми можемо порадити, що підходить краще. Для кожної частини обличчя є різні техніки нанесення. Наприклад, брови можна тільки підфарбувати, щоб вони здавалися густішими, а можна зробити заповнену фарбою лінію. На повіки зазвичай макіяж наносять як підводку. Це можуть бути тоненькі лінії як база під щоденний макіяж, а може бути повноцінний мейк-ап з шикарними стрілками. Щодо губ, то палітра кольорів найрізноманітніша. Та я завжди раджу робити щось близьке до природного відтінку: ніжно-рожевий, натурально-бежевий тощо. Якщо зробити яскраві губи, то велика вірогідність, що вони набриднуть за кілька місяців, їх не можна буде фарбувати звичайною помадою, оскільки вона не переб'є червоного чи яскраво-рожевого…”, – каже Аліна.

Хороший майстер – гарні губи
За словами Аліни Копчі, головне у цій справі – потрапити до хорошого і досвідченого спеціаліста. Він зможе порадити колір і форму макіяжу, зробить процедуру справді безболісною, подбає, щоб здоров'я клієнта було у безпеці і скаже, що робити, аби процес заживлення пройшов якнайшвидше. Після того, як вам зробили пігментацію, треба певний час дотримуватися деяких правил: наприклад, тиждень не використовувати декоративну косметику, уникати сонця, не відвідувати лазні тощо. Про ці правила вам обов'язково має розповісти майстер.

Лікар каже: можна, чоловік – не треба!
Від деяких жінок можна почути багато критики щодо перманентного макіяжу, мовляв здоров'ю він приносить велику шкоду. Насправді, не все так страшно. Лікар-дерматолог Назар Потикач розповідає, що найбільша загроза, яка може виникнути під час процедури – занесення інфекції. Але цього не станеться, якщо майстер сумлінно ставиться до своєї роботи, і використовує стерильні інструменти. “Ну, скажу вам так: інфекцію може занести будь-хто: медсестра у поліклініці, дантист у стоматологічному кабінеті, манікюрниця у салоні краси… Це залежить від того, наскільки майстер дотримується правил безпеки. Тому якщо наважилися зробити пігментування, то йдіть до перевіреної людини: з хорошими рекомендаціями від клієнтів, гарним портфоліо робіт, великим досвідом тощо”, – каже лікар.
За його словами, є деякі захворювання, при яких перманентний макіяж робити не можна. До них відноситься цукровий діабет, гемофілія, схильність до формування келоїдих рубців. Також від процедури слід відмовитися вагітним жінкам та матерям, які годують груддю. В інших випадках перманентний макіяж безпечний, головне, правильно пройти процес реабілітації у перший тиждень.
“Ризику майже немає, шкоди для здоров'я не буде, якщо тільки неосвідчений майстер не виколе вам очі. Але якщо чесно, я б не рекомендував жінкам робити процедуру. Мені як чоловіку більше подобається натуральна краса!”.
“Про Захід”

 


Про Захід