УжНУ не проти передати свій корпус дитсадку

Опубліковано:

Ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка каже, що університет готовий повернути корпус дитячому садочку ДНЗ №21 “Ластовічка”, якщо місто запропонує університету інше підходяще приміщення.
Про це сайту Про Захід повідомив депутат Ужгородської міської ради Ростислав Буланов, який сьогодні зустрічався з ректором.
За його словами, пан Смоланка чудово розуміє потреби батьків Нового району, однак справедливо зауважує, що й цілий факультет, який нині знаходиться в корпусі, на вулицю викидати не можна. Звичайно, усвідомлюють це й депутати міськради.
Щоб вирішити цю ситуацію мирно, було прийнято рішення, що у вівторок Володимир Смоланка, в.о. міського голови міста Віктор Щадей, а також міські депутати та фахівці оглянуть міські приміщення, в яких може розміститися факультет.
Зокрема, це будівля бізнес-інкубатора, яку раніше планували переобладнати під дитсадок. Нагадаємо, на останній сесії Ужгородської міськради депутати запропонували передати бізнес-інкубатор в обмін на корпус дитсадка.

“Про Захід”


Про Захід