Депутати міськради допомогли родинному будинку «Нова сім’я»

Опубліковано:

10 тисяч гривень зібрали й передали депутати Ужгородської міської ради вихованцям родинного будинку “Нова сім'я”, які цього літа украй потребують оздоровлення. Завдяки благодійництву народних міських обранців діти-сироти зможуть відпочити на Азовському морі у селі Новокостянтинівка, що на Запоріжжі.
З проханням посприяти в організації оздоровчого відпочинку 15 дітей-сиріт до Ужгородської міської ради звернулася Валентина Червоноока, директор родинного будинку “Нова сім'я”. Депутати міськради оперативно зібрали власні кошти, надіслали їх на рахунок благодійного фонду “Нова сім'я” і у четвер, 17 липня, зустрілися з Валентиною Семенівною, аби особисто передати підтвердження оплати. Про це виданню “Про Захід” повідомила прес-служба Ужгородської міської ради
“Вдячна депутатам міської ради, які відгукнулися, аби допомогти нашим діткам оздоровитися на морі, – розповіла Валентина Семенівна. – Попереду в нас ще довга дорога. 26 липня діти виїжджають до Львова, потім – до Запоріжжя, де нас зустрінуть друзі із Запорізького дитбудинку і допоможуть дістатися до бази відпочинку у Новокостянтинівці. Повернемося через 10 днів і обов'язково поділимося враженнями”.


Про Захід