“Зелені берети” виловили трьох сигаретних контрабандистів

Опубліковано:

 “Зелені берети” виловили трьох сигаретних контрабандистів

Протягом доби прикордонники Мукачівського загону припинили кілька спроб незаконного переміщення через державний кордон значних партій тютюнових виробів.

Так, прикордонники відділу “Солотвино” отримали інформацію про можливе накопичення тютюнових виробів біля державного рубежу. Прикордонний наряд одразу виявив в лісосмузі підготовлену схованку, в якій знаходилось 13 пакунків тютюнових виробів загорнутих в чорний поліетилен. Примітно, що в декількох метрах від цього місця прикордонники виявили у чагарнику ще 23 пакунки із сигаретами. Весь тютюновий крам в кількості 15 538 пачок марок “Карпати”, “Марбле”, “Навігатор” та “Фест” був доставлений до прикордонного підрозділу для передачі працівникам Рахівської ДПІ.

Ще один випадок затримання сигарет відбувся на ділянці відділу “Тячів”. Прикордонний наряд при спробі перенесення пакунків сигарет затримав в 70 метрах від лінії державного кордону чоловіка без документів, а поруч десять пакунків тютюнових виробів.

Здійснюючи оперативний пошук прикордонники затримали ще двох осіб без документів, як згодом зясувалося місцевих мешканців. Тютюнові вироби в кількості 5000 пачок марок “Марбле” та “Джин Лінг” доставлено до відділу прикордонної служби. Відносно двох громадян України, складено адміністративно-процесуальні документи за статтею 202 КУпАП, відносно третього чоловіка – за ст. 204-1 ч.1 КУпАП – до рішення суду.


Про Захід