Дзідзьо переносить завтрашній концерт у Мукачеві

Опубліковано:

Концерт гурту “Дзідзьо” у Мукачеві, який мав відбутися завтра, 19 липня, скасовують через оголошені у місті дні жалоби. Про це сьогодні, 18 липня, виданню “Про Захід” повідомив концертний директор гурту Андрій Любий . За його словами, попередньо виступ вирішили перенести на 3 серпня. Однак остаточна дата офіційно буде оприлюднена найближчим часом. 

Сьогодні відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому повідомив, “що згідно розпорядження міського голови Мукачева Золтана Ленд'єла від 18.07.2014 року №258, з метою вшанування пам'яті загиблих пасажирів літака авіакомпанії “Малазійські авіалінії”, у результаті жахливої трагедії, яка сталася в небі над Донечиною 17 липня 2014 року через дії агресорів та бойовиків, оголошено днями жалоби в місті Мукачеві 18,19, 20 липня 2014 року”.
На знак скорботи за загиблими приспустять Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності, відміняють проведення на території міста будь-яких концертно-розважальних заходів та забороняють звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, у громадському транспорті, проведення салютів.

Про Захід


Про Захід