Ламати – не будувати: щоб заробити, злочинці розбирали на цеглини чужий будинок

Опубліковано:

 Троє жителів села Порошково, що на Перечинщині, розібрали стіни цегляного будинку, аби продати крадений будівельний матеріал та заробити грошей. Слідчий Перечинського райвідділу міліції оголосив хлопцям про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 Кримінального Кодексу України (таємне викрадення чужого майна, скоєне групою осіб). За поміччю до міліції прийшов ображений житель села Порошково,– повідомила Мирослава Пекар, Перечинський РВ УМВС

Чоловік розповів правоохоронцям, що лише кілька днів він не навідувався до старенького будинку своєї покійної матері, а невідомі гості за цей час уже розібрали цегляну стіну домівки. Дану подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Перечинського райвідділу міліції. Хата залишилася чоловіку у спадок від матері. Жити в будинку чоловік не планував, але і продавати не поспішав.

Підростає син – буде мати свій куточок. Із будинку власники повиносили всі цінності, та порошківець навіть не припускав думки про те, що хтось може позаритися на голі стіни. Правоохоронці розпочали пошуки невідомих крадіїв. Проводилися подворові обходи громадян, і увагу привернула цегляна новобудова в одному з дворогосподарств Порошкова.

Власник дворогосподарства пояснив, що зовсім недавно придбав з рук у місцевих парубків цеглу, аби трохи зекономити на будівництві, адже нова цегла коштує недешево. Міліціонери встановили особи громадян, що торгували цеглою, ними виявилися троє хлопців, двом з яких ще не виповнилося і вісімнадцяти років. З'ясувалося, що саме вони причетні до скоєння крадіжки.

Парубки у всьому зізналися, розповіли, що крали цеглу, бо хотіли заробити грошей. Повалили стіну, погрузили добро на гужову повозку і вирушили на пошуки покупців. Тепер же за свої дії усім трьом доведеться відповідати у суді. 


Про Захід