На Закарпатті подорожчали продукти харчування

Опубліковано:

 Станом на 10 липня в порівнянні з 27 червня поточного року відбулося підвищення середніх рівнів цін на сметану, свинину, рис, олію соняшникову рафіновану, птицю, яйця курячі, крупу гречану, молоко, цукор-пісок. За цей же період зафіксовано зниження середніх роздрібних цін на борошно пшеничне в/сорту, цибулю ріпчасту, макаронні вироби, картоплю, капусту, буряк, моркву.

Аби не допустити надмірного та безпідставного зростання цін на основні продукти харчування облдержадміністрація повністю реалізувала повноваження щодо державного регулювання цін. Відповідно на сьогодні діє розпорядження голови ОДА від 12.08.08 № 489 “Про державне регулювання цін на продовольчі товари” (із змінами згідно з розпорядженнями голови облдержадміністрації від 04.06.10 №382 та від 20.05.11 №285).

Цим документом для всіх суб'єктів господарювання, незалежно від форм власності, встановлено граничний рівень рентабельності виробництва та пакування, торговельної (постачальницько-збутової) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) та запроваджено обов'язкове декларування суб'єктами господарювання оптово-відпускних цін на продовольчі товари. Зазначені розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у підрозділі „Реєстр регуляторних актів” розділу „Регуляторна політика” (http://www.carpathia.gov.ua/ua/catalog/item/1983.htm, http://www.carpathia.gov.ua/ua/catalog/item/3457.htm, http://www.carpathia.gov.ua/ua/catalog/item/4212.htm).

Відтак, за підсумками наради доручено головам РДА взяти на контроль дотримання вимог щодо застосування державних регульованих цін суб'єктами господарювання, – повідомляєУправління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.


Про Захід