Хто розвиває наркобізнес у Мукачеві?

Опубліковано:

 Наазі правоохоронці намагаються його розрити і перекрити.

Правоохоронці Мукачівського міськвідділу міліції вилучили у місцевого жителя наркотичні речовини. Як запевнив 28-річний чоловік, він знав, що зберігання наркотиків заборонено, однак сподівався, що уникне відповідальності за це, – пише Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міського відділу міліції отримали повідомлення про те, що 28-річний місцевий житель зберігає наркотичні речовини. Після перевірки інформація підтвердилась. Коли працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей наблизились до чоловіка, той почав тікати, однак був затриманий правоохоронцями. Під час затримання мукачівець викинув свій гаманець, в якому були два пакети та медичний шприц з наркотиком. Хлопець пояснив, що то для власного вживання.

Того ж дня на підставі ухвали суду мукачівські правоохоронці провели обшук по місцю проживання мукачівця. В ході обшуку оперативники виявили та вилучили полімерну ємкість та пакети з порошкоподібною речовиною білого кольору, електронні ваги, дзеркало, трубки та інше начиння, а також пакети з насінням та пристрій для куріння. Про походження цих наркотичних речовин мукачівець пояснити відмовився.

Наразі працівники міліції з`ясовують канали надходження наркотиків. Раніше, розповідають оперативники, чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності, та як, видно, на шлях виправлення не став.

– Вилучені речовини направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області, – розповів очільник Мукачівського міськвідділу міліції Віталій Шимоняк. – Відомості про дану подію слідчий міськвідділу вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За даним фактом триває досудове розслідування.


Про Захід