Сьогодні в ОДА підбили піврічні підсумки роботи Пенсійного фонду області

Опубліковано:

 У Закарпатській ОДА підбили піврічні підсумки роботи Пенсійного фонду області
Цього четверга, 17 липня, у малому залі Закарпатської ОДА відбулося засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, в якому взяли участь перший заступник очільника краю Андрій Сербайло, керівники управлінь ПФ у містах та районах області, соціальні партнери. Йшлося про підсумки роботи ПФ краю за І півріччя 2014 року та забезпечення своєчасного і повного фінансування виплати пенсій.Про це “Про Заходу” повідомило управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Як зазначила голова колегії – начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек, робота органів ПФ області спрямовувалася, перш за все, на забезпечення своєчасної виплати пенсій і інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами доходів і зборів по забезпеченню надходження коштів від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, реалізації запланованих заходів.
Відтак, до бюджету Пенсійного фонду області з усіх джерел фінансування надійшло 2402,4 млн. грн., що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 95,9 млн. грн. Виконання планових показників власних доходів забезпечено на 103,0%.
З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм надійшло 955,6 млн. грн., що відповідає плановим показникам на цей період.
За січень-червень п.р. року надійшло 13784,3 тис. грн. збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій. Загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані витрати склала 2402,2 млн. грн., що на 95,0 млн. грн. більше, ніж торік.
Протягом звітного періоду органами ПФ області призначено пенсії 6120 громадянам та 220 пенсій особам із числа військовослужбовців, проведено 4891 перерахунок пенсій працюючих пенсіонерів з урахуванням страхового стажу або стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку).
Встановлено 763 пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”
Проведено 1036 зустрічних перевірок, за результатами яких встановлено 22 переплати пенсій на суму 46,7 тис. грн. та 15 недоплат пенсій на суму 2,5 тис. грн.
Загальна сума заборгованості по платежах до бюджету Фонду зросла на 11,7 млн. грн. і складає 51,8 млн. грн. Заборгованість зі сплати страхових внесків за І півріччя збільшилася на 8,9 млн. грн. і становить – 22,9 млн. грн., зокрема найбільший борг залишається за платниками у м.Ужгороді – 10,1 млн. грн., Ужгородському районі – 4,9 млн. грн., Берегівському районі – 2,2 млн. грн., що складає 75,2% загальної суми цієї заборгованості.
У приймальнях громадян, які працюють за принципом “єдиного вікна”, надано послуг понад 57,2 тисяч осіб. Завдяки роботі таких приймалень, спостерігається позитивна динаміка щодо зменшення письмових звернень громадян.
Андрій Сербайло у своєму виступі на засіданні колегії наголосив, зокрема, на забезпеченні оперативного надсилання та взятті на облік пенсійних справ осіб, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції.


Про Захід