В Ужгороді у жінки відібрали «BMW X6». Міліція вже знайшла винних

Опубліковано:

 Працівники карного розшуку вже встановили особи підозрюваних нападників і шкують їх. В Ужгороді зафіксовано вже й кілька місць, де вони “засвітилися”. Наразі авто десь сховали, – повідомляє “Карпатський об'єктив”

Вчора в центрі Ужгорода невідомі несподівано підсіли у новий “BMW X6”, у якому знаходилося подружжя. Чоловік, який був за кермом припаркувався та зайшов у сервісний центр, щоби забрати ноутбук, а його дружина залишилася чекати на передньому пасажирському місці.

Біля авто чоловік помітив, що крім його дружини тут знаходяться ще двоє чоловіків один на місці водія, а інший на задньому сидінні. Тільки-но ужгородець сів у іномарку на заднє сидіння, як до нього одразу ж підсів третій нападник. Відтак зловмисники стали випитуватися, звідки у подружжя такі великі гроші на іномарку й стали вимагати від них велику суму. При цьому один з нападників тримав у руках пістолет. Зрозумівши, що чим може завершитися така бесіда, жінка вискочила з автівки й швидко побігла в сусідню кав'ярню. За нею побіг один зі зловмисників. За дружиною покинув іномарку й чоловік. Дочекавшись свого спільника, розбійники завели автомобіль і швидко зникли у невідомому напрямі.


Про Захід