В Ужгороді буде благодійний концерт. Зібрані кошти підуть на допомогу військовим

Опубліковано:

Всі зібрані кошти підуть на підтримку закарпатських військовослужбовців
“Народна філармонія” – громадська організація, членами якої є знані в Україні народні артисти. В умовах, що склалися нині в нашій державі, представники організації теж вирішили долучитися до допомоги. Тепер вони подорожують містами України і дають концерти цивільному населенню з метою збору коштів для військових, а також безпосередньо військовим з метою підняття бойового духу. Що показово, кошти, зібрані під час концерту, йдуть на потреби саме тих військовослужбовців, на батькивщині яких виступають артисти.
Про участь у концерті в Ужгороді уже заявили народні артисти України Гурбан Аббасов, Раїса Недашківська, Фемій Мустафаєв, заслужені артисти України Леся Горова, Ірина Кириліна, Володимир Гонський, Руслана Лоцман і гурт “Горлиця”.
Отож, під час концерту в Ужгороді збиратимуться кошти (виключно у добровільному порядку!) для закарпатців, що перебувають зараз у зоні антитерористичної операції.
Концерт відбудеться 18 липня о 18:00 на площі Театральній.
Не будьте байдужими, приходьте на концерт і зробіть свій вклад у спільну справу!
Разом – сила!

Ознайомитися із діяльністю організації можна за посиланням: http://www.fph.org.ua/

P.S. Хто хоче допомогти землякам, але не має змоги прийти на концерт, повідомляємо номер картки Приватбанку: 5168742067236632 (Микола Скунць).
P.S.S. Фотозвіти із зони АТО із отриманою допомогою, а також інші матеріали можна переглянути у групі “Підтримаймо армію України (Закарпаття)” у соціальній мережі Фейсбук.


Про Захід