В Ужгороді для діток учасників АТО та переселенців підготували концерт та подарунки (Фоторепортаж)

Опубліковано:

Сьогодні, 2-го березня, в Закарпатській обласній філармонії відбувся благодійний концерт для дітей учасників АТО і переселенців за сприяння МГО “Неємія”.
Для діток та їх батьків виступали артисти Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Вступне слово мали капелан сектору “С”, отець Іван Ісаєвич, який побажав діткам миру та божої благодаті, а також виступили переселенці зі Сходу, які, своєю чергою, подякували закарпатцям за підтримку і турботу.

Після цього хор виконав композицію “Молитва за Україну (“Боже, великий, єдиний”), яку зал слухав стоячи. Також глядачів тішили народними піснями та танцями. Зокрема, перед присутніми виступив народний артист України − Петро Матій.

Як повідомила керівник МГО “Неємія” Тетяна Мачабелі, щороку за підтримки міжнародної некомерційної організації “Samaritan's Purse” (“Сумка самаритянина”) вони організовують свята з подаруночками для діток, які потребують турботи і опинилися у складних життєвих обставинах. Цьогоріч вирішили обдарувати діток учасників АТО і переселенців, адже їм зараз особливо потрібна підтримка. По закінченню концерту всі малята отримали гарні подарунки.

“Про Захід”


Про Захід