БК «Ужгород-УжНУ» знову здобув перемогу

Опубліковано:

Останній день зими й перший весняний подарували шанувальникам баскетболу Закарпаття цікаве протистояння лідерів своєї групи чоловічої першої ліги Чемпіонату України – місцевого БК “Ужгород-УжНУ” та івано-франківського БК “ВАМ-Буд”.

З самого початку першої гри ужгородці продемонстрували сильне бажання відігратися за прикрі поразки супернику в Івано-Франківську. Запрацювала дальня артилерія, проти якої суперник не міг нічого вдіяти. У захисті господарі майданчика теж максимально зосередилися, раз за разом відбиваючи атаки суперника. Це дозволило виявити переможця ще до великої перерви, адже відіграти 30-очкове відставання в другій половині поєдинку було нереальним завданням для гостей. Так і сталося. Ужгородці, хоч і значно знизили темп, довели матч до закономірного результату – 99:66 (28:14, 30:12, 15:17, 23:23). Найрезультативнішим серед наших виявився К. Костенко – 22 очки.

Друга гра відрізнялася від першої запеклою боротьбою з першої до останньої хвилини. Весь поєдинок господарі майданчика вели в рахунку, але перевага була незначною, тому розслабитися ужгородці не могли й на мить. На відміну від першої зустрічі у господарів майданчика, як то кажуть, не летіло з далекої дистанції. Але вдалі дії в трисекундній зоні компенсували ці невдачі. Гості ж переважно використовували індивідуальні дії й кидки з далекої відстані. За 2 хвилини до кінця гри іванофранківці зуміли наблизитися до ужгородців на небезпечні 2 очки. Утім господарі сконцентрувалися, провели кілька влучних випадів і вдало відбили атаки суперника. У підсумку – друга перемога 88:80 (21:13, 17:20, 25:27, 25:20) й одноосібне лідерство БК “Ужгород-УжНУ” у своїй групі. Найвлучнішим у наших знову виявився К. Костенко – 34 очки.

Наступні тури БК “Ужгород-УжНУ” проведе на виїзді у Кам'янці-Подільському та Львові.