Що іршавські міліціонери робили у дитячому таборі?

Опубліковано:

 Інспектор ВДАІ по обслуговуванню Іршавського району майор міліції Михайло Пушкаш та оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей Іршавського райвідділу міліції молодший лейтенант Василь Сочка ознайомились з умовами відпочинку дітей у дитячому оздоровчому таборі “Зачарована Долина”, що на Іршавщині у селі Осій, – пише Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

З початком літніх канікул правоохоронці Іршавщини постійно відвідують дитячі табори та інші місця відпочинку дітей, де проводять різноманітні профілактичні заходи. Під час перебування в урочищі “Кам′янка” села Осій, де знаходиться дитячий табір “Зачарована Долина”, правоохоронці переконались, що умови тут для відпочинку просто чудові.

У таборі відпочиває 120 дітей із Закарпаття, деякі з них тут вже не перший рік. Навчання і розваги тут спрямовані, в пергу чергу, на духовно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Можна і спортом позайматись, і пісню під гітару заспівати, і піти у похід.

Під час зустрічі з дітьми майор міліції Михайло Пушкаш нагадав дітям правила дорожнього руху та про наслідки їх порушень, навів реальні приклади з життя.


Молодший лейтенант міліції Василь Сочка розповів дітям про негативні наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління.

Хоча за дотриманням порядку у таборі слідкують вихователі, однак правоохоронці завітали не лише з метою проведення роз′яснювальної роботи серед підлітків, а й задля налагодження контактів у разі виникнення потреби втручання працівників ОВС та надання допомоги.


Про Захід