Ужгородська «Набка» посадила Щадея на трон, а Погорєлова зробила персонажем аніме

Опубліковано:

Ми продовжуємо серію публікацій про цікаві ужгородські спільноти у соціальних мережах. Минулі матеріали стосувалися груп “Підслухано. Ужгород”, “Курицы Ужгорода” та “Петухи Ужгорода”. Сьогодні розглянемо спільноту, яка з'явилася у мережі майже одночасно з іншими, але кількість її підписників перевищує кількість попередніх у три рази. Мова йде про ужгородську “Набку”. Читає її майже 8 тисяч користувачів мережі. Адміністратор спільноти – Джейсон Стетхем, який, нагадаємо займається і групою “Підслухано. Ужгород”. Своє справжнє ім'я модератор тримає в таємниці.

Більшість постів у “Набці” – це фотографії з жартівливими коментарями, і тим група нагадує загальномережеві “МКД”. Гумор – “внутрішній”, тобто його навряд чи зрозуміють люди, що мешкають не у Закарпатті.

Є тут жарти, пов'язані з місцевими політиками: Віктором Щадеєм, Віктором Погорєловим, Сергієм Ратушняком, Віктором Балогою. “Героями” багатьох постів стали пам'ятники Ужгорода – Миколайчик, Швейк, дівчина з голубом. Крім жартівливих записів, на стіні спільноти інколи опубліковують важливі новин Ужгорода. Так, нещодавно з'явилася інформацію про ДТП, учасником якого став зять Сергія Ратушняка з коментарем від адміна “вседозволеність!спорім він відмажеться)”, пізніше – про аварію, котру спричинив суддя Перечинського районного суду. “Щоб винуватець у смерті закарпатця не залишився на волі, необхідний пильний контроль громадськості за розслідуванням резонансного ДТП”, – пише амін на початку повідомлення.
Є тут жарти, які стосуються нових тарифів на воду в Ужгороді, підвищення цін на проїзд у маршрутках.
Час від часу у групі публікують рубрику “Вечірній чат”, де користувачі спілкуються між собою. Деякі пости викликають невдоволення підписників, особливо ті, де жартують над інвалідами.
Пропонуємо переглянути деякі записи зі спільноти

“Про Захід”


Про Захід