Закарпатські кінологи поїхали в АТО з чотирилапими “воїнами” (Фото)

Опубліковано:

 Сьогодні, 2 березня, з кінологічного центру закарпатської міліції в зону АТО на схід України вирушили кінологи зі службовими собаками, – повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Старший інспектор-кінолог капітан міліції Іван Добош зі своєю німецькою вівчаркою Роккі їде в зону АТО вже вдруге. Перед тим був два місяці на Донеччині, де 5-річний Роккі зарекомендував себе з найкращої сторони під час патрулювання на блокпостах.

Інспектор-кінолог капітан міліції Семен Поцко зі своєю вівчаркою Златою їде на схід вперше. Собачка ця молода, її нещодавно придбали для кінологічного центру з елітного розплідника на Мукачівщині, але розумна й добре засвоює “міліцейську” службу.

На схід кінологи Добош і Поцко вирушили на службовій “Ниві”, а їхні чотирилапі помічники поїдуть у спеціальному причепі-термобоксі європейського взірця, який не так давно придбали для кінологічного центру.

З напутнім словом до кінологів звернувся начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич, який висловив сподівання, що закарпатські кінологи та їхні чотирилапі помічники гідно впораються із покладеними на них завданнями й повернуться додому живі-здорові.

У далеку дорогу бійців благословив о.Іван.

На сьогодні кінологічний центр закарпатської міліції нараховує близько трьох десятків службових собак, за минулий рік придбано 6 елітних вівчарок. 


Про Захід