Новий військовий комісар Ужгорода минулого року судився з міськрадою за земельну ділянку

Опубліковано:

 Ряд місцевих засобів масової інформації нині подали інформацію про призначення нового військового комісара Ужгородського міського об'єднаного військового комісаріату. Зокрема, сайт “Трибуна” повідомляє, що сталося це ще у п'ятницю, 27 лютого. Наказом №119 по особовому складу Міністра оборони України новим військовим комісаром Ужгородського міського об'єднаного військового комісаріату призначено майора Миколу Журавльова.

Офіційно прес-служба ОВК інформацію стосовно цього призначення не розповсюджувала. Про самого ж Миколу Журавльова відомо не багато. “Трибуна” повідомляє, що він є корінним ужгородцем, але службу в останні роки проходив за межами обласного центру.

Натомість пошук в Інтернеті видає інформацію тієї ж “Трибуни” про те, що той таки Микола Журавльов у 2014 році судився з Ужгородської міською радою через те, що чиновники відмовили ветерану та інваліду війни Віктору Журавльову 1951 року народження (з інформації невідомо, ким доводиться ветеран нинішньому військкому) у виділенні земельної ділянки.

Тоді Микола Журавльов казав, що веде війну з міською радою вже 4 роки, мав претензії особисто до в.о мера міста Віктора Щадея та обіцяв у пресі довести до кінця справу й притягти до відповідальності чиновників міської ради.


Про Захід