Місцеві бюджети Берегівщини збільшились майже на 4 мільйони

Опубліковано:

 За перше півріччя 2014 року платники податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 3 млн. 995 тис. грн. За словами начальника Берегівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області Василя Пацкана, це на 678,3 тис. грн. або на 20,4 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Вагома частка з цієї суми сплачена фізичними особами – підприємцями – 3 млн. 15 тис. грн. Від “спрощенців” – юридичних осіб до бюджету надійшло 980,3 тис. грн.

Загалом 1915 суб'єктів господарювання на Берегівщині обрали спрощену систему оподаткування, з яких 1763-фізособи-підприємці та 152 юрособи.

Для ведення успішного бізнесу спрощенці мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають можливість змінювати групу або ставку податку.

Крім того, для спрощення документообігу з 2014 року платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку вже не видаються. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до реєстру, повідомляють фахівці Берегівської ОДПІ.

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності – особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів на сплату єдиного податку з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності. Призначенням цієї системи оподаткування є стимулювання розвитку малого бізнесу через спрощення податкового навантаження, підвищення кількості самозайнятого населення через комфортну систему податкового законодавства, спрощення системи адміністрування податків для малого бізнесу.

За матеріалами Берегівської ОДПІ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід