Темп зростання цін в області є нижчим від середнього по Україні

Опубліковано:

 – про таке повідомили в облдержадміністрації під час вчорашньої наради “губернатора” Василя Губаля з головами РДА та міськвиконкомів, а також районних рад. Посадовці обговорювали підсумки соціально-економічного розвитку краю за 2014 рік, звернули увагу і на ситуацію на споживчому ринку краю.
Як зауважив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Михайло Ківкович, вперше за останні чотири роки допущено зниження обсягів роздрібної торгівлі через зменшення реальних доходів населення та зростання цін на споживчому ринку. Причина – в істотній девальвації національної валюти.
Також вперше за період з 2011 року знизилися розрахунки за спожиті енергоносії основним споживачем – населенням. Закарпатці минулого року не розрахувалися стовідсотково, зокрема, за спожитий газ.
Що ж до виконання місцевих бюджетів області за 2014 рік, то директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар повідомив: всі необхідні видатки для забезпечення функціонування бюджетних установ та основних галузей соціально-культурної сфери вдалося здійснити. Також чиновники змогли акумулювати фінансові ресурси та спрямовувати їх на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв і комунальних послуг – повідомляють в управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА


Про Захід