Ужгородські перевізники, що надають послуги маршрутних перевезень сьогодні, 27-го лютого, повідомили, що у всіх маршрутках наявні проїзні квитки, і пасажири мають право їх вимагати у водія.
Натомість, якщо хтось з ужгородців отримає відмову надати квиток, то хай звертається із скаргою до керівництва відповідного підприємства.
Позаяк немає потреби у притримуванні квитків, адже згідно закону вони мають щодня списуватися. Крім того, перевізники пропонують, аби міська влада запровадила штрафні санкції за проїзд “зайцем”.
Про Захід
