Як ми повідомляли, учора в Тернополі і на більшості території області не працювало телебачення, радіо й мережа інтернет. Причина — знеструмлення радіотелевізійного передавального центру за борги.
Того ж дня пізно увечері подачу електроенергії станції передавального центру, що знаходиться в Лозовій поблизу обласного центру, відновили. Про це розпорядився в.о. голови ОДА Іван Крисак, повідомляє “Тернопільська липа”.
Директор ТФ Концерну РРТ Роман Макар повідомив “20 хвилин”, що наразі передавачі працюють, однак як буде далі поки невідомо. Ситуацію сьогодні розглядатимуть в управління з питань надзвичайних ситуацій, а в понеділок — на нараді в ОДА.
