Днями увечері на дорозі Львів – Шегині сталася ДТП. Внаслідок наїзду автомобіля зазнав травм 58-річний пішохід.
Водій авто іномарки, 30-річний мешканець Хмельниччини, збив мешканця Городоцького району. Попереднє розстеження показує, що чоловік потрапив під колеса, коли раптово вигулькнув на дорозі. Причому поза пішохідним переходом, повідомляє “Вголос”.
Внаслідок удару постраждалий отримав травми тіла і струс головного мозку. Його госпіталізували у місцеву райлікарню.
