Як швидко та якісно отримати податкову консультацію

Опубліковано:

 Значна кількість платників Закарпаття активно користується найшвидшим та найкращим консультантом з податкової та митної тематики – сервісом “ЗІР”.

До уваги платників у розділах електронного консультанта пропонується: “Запитання – відповіді з Бази знань” та “Нормативні та інформаційні документи”. Інформація систематизована по тематиках: оподаткування, митна справа; єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування; електронний цифровий підпис.

Зокрема, у розділі “Запитання – відповіді з Бази знань” реалізована можливість самостійного пошуку інформації, шляхом ознайомлення з редакціями відповідей на запитання, з якими звертаються клієнти до Контакт-центру по телефону, електронній пошті та письмово.

Розділ “Нормативні та інформаційні документи” містить нормативні та інформаційні документи з питань оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та електронного цифрового підпису, інших питань законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, а також іншу інформацію стосовно роботи органів ДФС.

Шановні закарпатці, користуйтеся зручною та корисною он-лайн послугою “Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс” (zir.minrd.gov.ua).

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області


Про Захід