Пацкан клопотатиме, щоб військові із 128-ої бригади отримали нагороди та соціальні гарантії

Опубліковано:

Народний депутат України Валерій Пацкан на свой сторінці у Фейсбуці висловив подяку всім, хто доклав зусиль до того, аби 128 бригада повернулася додому. Сам політик не раз допомагав військовим та домагався ротації закарпатців через Міністра та керівника Генштабу, зараз він пише, щоб буде клопотати про те, щоб військові отримали нагороди і соціальний захист, щоб їхніх побратимів витягли з полону, а тіла загиблих доставили додому і достойно поховали. 

“Хлопці зі 128-ї повернулися. Дякую усім, хто долучився до того, аби це сталося. Представникам влади. Перевізникам, які зголосилися на заклики організуватися і поїхати за хлопцями. Волонтерам, які невтомно, долаючи багато складнощів, виконували і виконують свою важливу роботу. Родичам, які чекали і вірили, що цей момент ось-ось настане. Усім небайдужим.

За період АТО мені довелося спілкуватися із багатьма військовослужбовцями. Особливо, коли здійснювали обмін полоненими. Тоді я ще помітив, що у наших хлопців, в усіх без винятку – такі світлі обличчя і ясні погляди! І це видно на кожній фотографії з учорашньої зустрічі. Ці люди дійсно герої. Ми клопотатимемо, аби вони отримали нагороди та соціальні гарантії. Але першочергове завдання – витягти їхніх побратимів з полону. А ще: повернути додому загиблих і достойно провести їх в останню путь.
Слава Героям!” – пише Пацкан у повідомленні. 


Про Захід