Борис Петровський: “Я пішов, напевно, тому, що потрібні були якісь зміни і мені, і “Карпатам”

Опубліковано:

  Борис Петровський, який тричі поспіль приводив ужгородську гандбольну команду “Карпати” до перемоги в чемпіонаті України, розказав Про Захід, чому він несподівано для вболівальників залишив колектив, з яким досягнув таких успіхів.
“Жодних конфліктів з керівництвом команди у мене не було, – насамперед наголосив тренер. – Я пішов, напевно, тому, що потрібні були якісь зміни й мені, і “Карпатам”.
Пан Борис каже, що мав мрію взяти участь разом з “Карпатами” у чехословацькій лізі (напевно, після триразового чемпіонства тренер ставив перед собою нові вершини), однак не вийшло. Для цього треба було докласти дуже багато зусиль.
Втім, шанси стати чемпіоном Словаччини Борис Петровський матиме. Він очолив найсильніший клуб чехословацької ліги останнього сезону – “Ювенту” з Михайловце.
Що ж до свого наступника в “Карпатах”, криворіжанина Валерія Вайналовича, який офіційно був представлений вчора, то Петровський позитивно відгукується про його фаховий рівень та людські якості.
“Я добре його знаю, ми працювали разом в національній збірній України” каже він. Прогнозуючи новий сезон для “Карпат”, тренер каже, що команда й надалі боротиметься за чемпіонство. Ужгородки зберегли основний склад, а в більшої кількості українських команд є ті чи інші проблеми. Тож, як і в минулому сезоні, боротьба за перемогу, швидше за все, точитиметься між “Карпатами” та львівською “Галичанкою”.

Про Захід


Про Захід