Лаборантку, яка вимагала гроші за рентген від добровольця, звільнили

Опубліковано:

” Може, не дуже офіційно, зате коротко і по суті. Лаборантка Хустської районної поліклініки, яка дозволила собі вимагати гроші за рентген від добровольця, “нагороджена” доганою і звільнена.

Є відповідне доручення і вказівка від керівництва області усім структурам галузі охорони здоров'я приділяти посилену увагу медичному супроводу усіх людей, пов'язаних з АТО – безоплатно і якнайякісніше. Знову ж таки – у випадку недотримання цих вимог будуть дисциплінарні і кадрові рішення.

До слова, у неділю, 22 лютого, голова ОДА Василь Губаль видав розпорядження “Про організацію медичного супроводу військовослужбовців, які повернулися із зони антитерористичної операції”, що передбачає створення відповідного регіонального штабу та загалом низку заходів. Відбулися наради, у тому числі стосовно координації обласних медичних структур з військовим шпиталем, створено і групу, яка опікуватиметься організацією психологічної підтримки.
Учасників АТО та їхні родини у разі будь-яких неузгодженостей із медичними службами просять звертатися до обласного управління охорони здоров'я для нагальної реакції”, – повідомила на своїй сторінці у фейсбук Алла Хаятова. 


Про Захід