В УжНУ вже подали документи більше 3 тисяч абітурієнтів

Опубліковано:

 Сьогодні, 16 липня, в головному корпусі УжНУ триває 5-й день вступної кампанії. Охочих навчатися саме в цьому виші дедалі більше. Не виняток – факультети туризму та міжнародних комунікацій, фізичний та гуманітарно-природничий з угорською мовою навчання.

“На денну форму навчання факультету туризму та міжнародних комунікацій на основі повної середньої освіти подано 148 заяв на спеціальність “Туризм”, на заочну – 25. Абітурієнти не лише із Закарпатської, а й зі Львівської, Миколаївської, Запорізької областей, навіть із Криму. Зокрема, Кримська школярка закінчила Ужгородський комерційний технікум, тепер хоче продовжити навчання у нас на факультеті”, – ділиться інформацією відповідальний секретар факультету Леся Голомідова.

Не гірша ситуація на фізичному факультеті. За 5 днів сюди надійшло 157 заяв, із них: на спеціальність “Фізика” – 53, “Прикладна фізика” – 17, “Мікро- та наноелектроніка” – 18, “Безпека інформаційних і комунікаційних систем” – 30, “Система технічного захисту інформації” – 36.

Документи подавали й в електронному вигляді зі Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької областей. Приїжджали абітурієнти також із Сумщини, Кіровоградщини, Хмельниччини. Багато молоді може похвалитися золотими медалями та балами з фізики, вищими за 190.

 Число заяв до УжНУ сягнула далеко за третю тисячу, а попереду ще три неповні тижні вступної кампанії. 

Яна Тегза,
студентка відділення журналістики, Медіацентр УжНУ
 


Про Захід