Де в Ужгороді будуть розміщені тераси

Опубліковано:

 Її хотіли прийняти ще 18 червня на засіданні виконкому.

Однак тоді рішення відправили на довивчення.

Зараз же на розгляд виконкому вдруге винесли проект рішення “Про затвердження схеми містобудівних обмежень розміщення літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства”. Вона відрізняється від попередньої розташуванням терас, зокрема, на Корзо столики дозволять класти вже не посередині вулиці, а по лінії фасадів.

 Отож, сьогодні свої рішенням виконком міської ради затвердив схему містобудівних обмежень розміщення літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності в пішохідній зоні центральної частини міста та прилеглих до неї територіях загального користування.

Кажучи простіше, виконком визначив, де кафе і ресторани мають право класти тераси, а де – ні.

Відтепер працівники виконкому при розгляді звернень на отримання підтвердження торговельної діяльності, надання послуг з погодженням режиму роботи та погодження паспортів відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності біля об'єктів ресторанного господарства в пішохідній зоні центральної частини міста та прилеглих до неї територіях загального користування мають керуватися затвердженою схемою.

До слова, на вже діючі тераси рішення не вплине. Вони до кінця дії терміну дії вже виданих дозволів працюватимуть у старих межах. Але у новому сезоні, тобто вже із 2015 року дозволи видаватимуть у межах, які визначені цим рішненням.

Роздивитися схему розміщення терас більш детально можна тут.

“Заголовок”


Про Захід