“Залізні коні” часто призводять до біди (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Сідаєш на залізного коня без екіпіровки – ризикуєш опинитись на лікарняному ліжку. Лікарі травматологічних відділень кажуть, влітку кількість аварій за участі скутерів та мотоциклів значно зростає. Головна причина – власники залізних коней часто нехтують елементарними правилами безпеки. Нехтуєш правилами дорожнього руху, сідаєш на залізного коня без екіпіровки – обов'язково опинишся на лікарняному ліжку – запевняють лікарі.

За словами медиків, сьогодні за гарячої пори власники мотоциклів та скутерів – часті гості медзакладів. Власники залізних коней часто вважають себе господарями на дорозі, буває перевищують швидкість, що зазвичай і призводить до неприємностей і травм. Через необережність водіїв та відсутність у них засобів захисту, існує небезпека отримання досить важких та небезпечних травм.

Травмуватися можуть не лише водії скутерів і мотоциклів, а і їхні пасажири. Нерідко дістається і перехожим. Зазвичай ця категорія пацієнтів – люди молодого віку. Виною всьому – їх халатна поведінка на дорозі і байдуже ставлення до інших учасників дорожнього руху. Трагедію на дорозі можна попередити лише в тому випадку, коли кожен учасник дорожнього руху усвідомить, що тут не місце для “показухи”, а кожна помилка чи неуважність може призвести до непередбачуваних результатів.


Про Захід