Пацкан: Головне завдання парламенту – підтримати українських військових та зберегти єдину і незалежну Україну

Опубліковано:

 Фракція “УДАР” наполягатиме на доповіді міністра оборони у Верховній Раді щодо останніх подій в рамках антитерористичної операції. Про це заявив народний депутат від фракції “УДАР” Валерій Пацкан у ефірі телеканалу “112”.

“Роль Верховної Ради – максимально підтримати українських військових задля збереження єдиної держави України. І зараз повинні бути відкинуті всі емоції, амбіції. Якщо горить будинок, то спочатку треба його гасити, а потім розбиратися, звідки пішов вогонь і хто його підпалив”, – сказав Пацкан.

За його словами, забезпечення армії має бути максимально прозорим. “Ми хочемо заслухати звіт наших військових щодо забезпечення армії і використання тих коштів, які надсилали приватні підприємці а також громадяни через СМС-повідомлення. Наше завдання – зробити максимально прозорим забезпечення армії, тому що український народ зневірився, що це може бути чесно, прозоро. Всі купляють бронежилети, тепловізори, а на передовій у військових, на жаль, цього практично немає”, – зазначив він.

Депутат також наполягає на необхідності забезпечення безпеки співробітників ДАІ, які працюють у зоні бойових дій. “Ми будемо у Верховній Раді, в першу чергу, порушувати питання, чому не забезпечується безпека наших військових, чому вони виведені в поле, два дні там стоять не передислоковуються. Багато питань, які ми починаємо обговорювати після того, як наші хлопці потрапили під обстріл. Ми маємо давати чіткі відповіді для того, щоб підтримати дух української армії, всіх українців”, – підкреслив Пацкан.

Коментуючи в ефірі телеканалу 24 останні заяви європейських лідерів щодо ситуації в Україні, депутат наголосив на необхідності запровадження третього рівня санкцій проти Росії. “Путін не збирається зупинятися. Він розуміє виключно мову сили. Якщо з ним говорити такою мовою, його можна зупинити. Я думаю, що Європа повинна задуматися. Якщо буде введено третій етап санкцій, то ці санкції будуть застосовані і задля безпеки Європи”, – заявив Валерій Пацкан.


Про Захід