Закарпатським бізнесменам пропонують стажуватися в Німеччині

Опубліковано:





Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ проводить конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині по Програмі заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині.

Конкурсний відбір буде проводитись у:
– м. Львів з 3 по 4 березня 2015 року на базі Центру Підтримки Бізнесу “НюБізнес”, контактна особа – Михайло Павлів, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності, тел. (032) 297-18-55, електронна адреса: ііі[email protected].

– м. Хмельницький з 16-20 березня 2015 року, контактна особа – Марина Миколаївна Дзендзель, заступник начальника відділу цінового регулювання, торгівлі, ринків товарів та послуг департаменту економічного розвитку і торгівлі Хмельницької обласної державної адміністрації, тел. (0382) 65-41-86.

– м. Одеса з 23-27 березня 2015 року (місце проведення уточнюється), контактна особа – Тетяна Славова, відповідальний менеджер, тел. (048) 79-63-33, електронна адреса: [email protected].

– м. Київ у квітні 2015 року на базі GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.
Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

У 2015 році українським менеджерам /підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

– Економічна кооперація без галузевої специфіки та
– Економічна кооперація з галузевою специфікою *:
1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.
2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд.
3. Економічна кооперація у сфері поновлюваних джерел енергії.
4. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я.
5. Економічна кооперація в аграрному секторі.
* У випадку , якщо напрямок не може бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити кандидатів у формат “Економічна кооперація без галузевої специфіки”.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: http:ukrain.managerprogramm.de (у лінку Програма підготовки менеджерів) та www. managerprogramm.de

Довідково: На виконання Указу Президента від 3 липня 2000 року № 849 “Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва” в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358 (далі – Програма).

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі – GIZ). Основною метою стажування є передача європейського досвіду для української економіки.

Департамент економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА


Про Захід