Як їхати за кордон, щоб уникнути черг?

Опубліковано:

 – радить Генконсульство Угорщини в Ужгороді

Довгі черги на кордоні є виснажливими й псують настрій подорожуючим, однак, на жаль, у пік туристичного сезону вони – не рідкість. Але досвід свідчить, що їх можна уникнути, бо в той час як головні пункти пропуску перевантажені, розташовані поблизу інші КПП не використовуються. Тому Генконсульство Угорщини в Ужгороді рекомендує обирати альтернативні маршрути.

Так, для подорожуючих в Україну на угорсько-українському кордоні замість КПП “Загонь – Чоп” радять цілодобовий КПП “Берегшурань – Лужанка”, КПП “Боробаш – Косино”, що працює з 7.00 до 19.00, та КПП “Лоня – Дзвінкове” (з 8.00 до 16.00).
Для подорожуючих у Сербію на угорсько-сербському кордоні замість КПП “Рьоске – Horgoš” рекомендують цілодобові КПП “Томпа – Келебія” та “Герцегсанто – Bački Breg” чи КПП “Бачолмаш – Баймок”, “Ашоттхалом – Bački Vinograd”, які працюють із 7.00 до 19.00.
Їдучи до Румунії, на угорсько-румунському кор­доні замість КПП “Нодьлок – Nădlac” можна ско­ристатися цілодобовим КПП “Кішзомбор – Cenad”. Для вантажного руху замість КПП “Артанд – Борш” рекомендується теж цілодобовий “Дюла – Vărsand”.

“Закарпатська правда”


Про Захід