Ужгородських чемпіонок до ігор готуватиме новий тренер

Опубліковано:

У гандбольного клубу “Карпати” – новий тренер. Віднині займатися гандболістками буде Валерій Войналович, уродженець Кривого Рогу, тренер Національної збірної України серед жінок. Його офіційно представили команді та ЗМІ сьогодні на Золотій Горі.
Почесний президент “Карпат” Олександр Ледида розповідає, що на посаду головного тренера розглядали три кандидатури: “Порадившись з експертами, я вирішив, що Валерій Миколайович стане найкращим тренером для наших гандболісток. Це людина з великим досвідом і хорошою спортивною репутацією. Тому, думаю, вже скоро ми побачимо результати його співпраці з командою. Тепер нам важливо зберегти чемпіонство, а також потрапити в ¼ кубку Європи”.
Сам Валерій Войналович зазначає, що закарпатська команда – сильна і підготована. Працювати тут йому особливо приємно, адже із нашим краєм у тренера пов'язані спогади про спортивні успіхи: з 1992 по 1997 він працював з ГК “Карпати”, який став бронзовим призером Національного Чемпіонату України серед жінок у вищій лізі.
Щодо колишнього тренера команди Бориса Петровського, то його контракт закінчився і він вирішив продовжити працювати за кордоном. Про це розповів Олександр Ледида. За словами пана Олександра, якби Петровський залишився, то він мав би шанс стати тренером Національної збірної.
“Про Захід”


Про Захід