Податківці “накрили” найбільший алкобізнес на Закарпатті

Опубліковано:

 Орієнтована вартість вилучених горілчаних виробів, які зараз знаходяться на відповідальному зберіганні, становить 165 тисяч гривень.
Працівники оперативного управління ГУ Міндоходів у Закарпатській області в ході реалізації оперативної інформації вилучили наймасштабнішу з початку року партію фальсифікованої горілки. Про це “Про Заходу” повідомили в Інформаційно-комунікаційному відділі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Під час огляду мікроавтобуса працівники Міндоходів виявили 5 280 пляшок горілки. Оковита була в асортименті, зокрема, на ній були наклеєні етикетки таких виробників як: ПРаТ “Чернігівський ЛГЗ”, ТОВ “Латона Інвест”, ТОВ “ДА-ЛВ”, ТОВ “Олександрія Бліг”.

“Вся виявлена горілка була без документів, які б підтвердили її походження, виготовлена кустарним способом та обклеєна підробленими марками акцизного податку на алкогольну продукцію. Ми зараз ведемо активну боротьбу та намагаємось навести лад на ринку підакцизних товарів. Триває операція “Акциз – 2014” і, хочу вас запевнити, працівники Міндоходів зроблять все від них залежне, аби виявити і встановити коло причетних осіб та торгівельних закладів, які були замовниками “оковитого” фальсифікату. За цим фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області розпочато досудове розслідування”, – повідомили у відомстві.


Про Захід