АВЕ піднімає тарифи за вивезення сміття. Для юридичних осіб удвічі

Опубліковано:

Сьогодні, 15 липня, керівництво компанії АВЕ Умвельт Україна – засновник ТОВ “АВЕ Ужгород” зустрілося з представниками медіа задля роз'яснення проблемних питань та інвестиційних планів компанії з огляду на стратегію її нових власників. Акціонером компанії АВЕ стало велике спільне чехословацьке підприємство.
Як повідомив Любомир Копчик, генеральний директор ТОВ “АВЕ Умвельт Україна, вони не мають планів продавати український підрозділ АВЕ, а навпаки хочуть – його активно розвивати: “Ми розглядаємо українське АВЕ, як довгострокову і перспективну інвестицію.”
Також Любомир Копчик відзначив, що вони планують розширювати свою діяльність в Закарпатті: “Хочемо взяти участь в конкурсі на вивезення твердих побутових відходів в Ужгородському районі.
Марія Оленич, генеральний директор ТОВ “АВЕ Ужгород”.
повідомила, що незабаром будуть збільшуватися тарифи за вивезення сміття. Такий захід вимушений: подорожчало паливо. Так для населення ціна послуги збільшиться на 2 грн в місяць. Для юридичний осіб ціну хочуть вивести на тарифи рівня Мукачева з 42-х гривень за метр кубічний до 84-х. Умови оплати за вивезення сміття для пільгових категорій населення – не зміняться.

“Про Захід”


Про Захід