На Міжгірщині вчитель, який побив дитину, відповість перед Законом

Опубліковано:

 Справу тримають на контролі у Генпрокуратурі

За результатами прокурорських перевірок щодо додержання законодавства, спрямованого на запобігання поширенню продукції, яка негативно впливає на формування свідомості дітей, розпочато 15 кримінальних проваджень, до відповідальності притягнуто понад 300 посадових осіб, поновлено права майже 2 тисяч дітей, на їхню користь відшкодовано 119 тис грн. Про це повідомила начальник управління захисту прав і свобод дітей Генпрокуратури Олеся Волошина.

Начальник управління звернула увагу і на те, що на стан навчально-виховної роботи негативно впливає поведінка вчителів, які вчиняють насильство над дітьми, принижують їх гідність, — повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України.

“Наприклад, вчитель навчально-виховного комплексу Міжгірського району Закарпатської області під час проведення уроку завдала тілесних ушкоджень учениці 1-го класу. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває”, – акцентувала вона. За її словами, схожі факти також встановлено прокурорами Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Миколаївської та Хмельницької областей. На захист учнів стосовно педагогів розпочаті кримінальні провадження.

Час Закарпаття


Про Захід