Завтра в Ужгороді засідатиме виконком

Опубліковано:

Завтра, 16 липня, в Ужгородській міській раді засідатиме виконком. Початок о 10.00.

Пропонуємо вам питання, які розглядатимуть завтра:

 1.Про надання дозволів на проведення земляних робіт.

2. Про переоформлення гаражів.

3. Про зовнішню рекламу.

4. Про укладення договорів найму, прийняття на квартирний та

кооперативний облік.

5. Про приватизацію державного житлового фонду.

6. Про приватизацію житлових приміщень у гуртожитку по вул. Джамбула, 50. Доповідач: Костенчук Олександр Анатолійович — в.о. директора департаменту міського господарства, начальник управління житлово-комунального господарства.

7. Про видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об'єкти торгівлі та сфери послуг з погодженням режиму роботи.

8. Про погодження місця розташування пересувного обладнання та видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об'єкти торгівлі та сфери послуг з погодженням режиму роботи.

9. Про погодження цілодобового режиму роботи. Доповідач: Станкович Михайло Михайлович — начальник управління економіки та підприємництва.

10. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про набуття майна. Доповідач: Арокгаті Марина Юріївна — начальник служби у справах дітей.

11. Про доповнення до складу архітектурно-будівельної ради.

12. Про встановлення меморіальної дошки Гренджі-Донському В.С.

13. Про затвердження схеми містобудівних обмежень розміщення літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства. Доповідач: Каліновська Оксана Євгеніївна — начальник відділу архітектури та регулювання забудови управління містобудування та архітектури.

14. Про уповноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

15. Про міську міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення. Доповідач: Ребрей Ярослав Ярославович — начальник юридичного відділу.


Про Захід