Молдованин-нелегал до України недоїхав – завадили прикордонники

Опубліковано:

Знаходячись на заробітках, чоловік загубив паспорт, і вирішив перетнути кордон нелегально. “Про це “Про Заходу” повідомила Державна прикордонна служба України
Під час здійснення паспортного контролю та перевірки мікроавтобуса марки “Мерседес”, який прямував до України з Італії через пункт пропуску “Тиса” прикордонники звернули увагу на нервову поведінку водія – громадянина України. На багажне відділення автівки теж спрацював і службовий розшуковий собака. Здійснюючи поглиблений огляд мікроавтобусу, в багажному відсіку працівники пункту пропуску виявили чоловіка, який заховався під ковдрою. Документів, що посвідчують особу, у нього не було.

Під час перевірочних заходів “мандрівник” розповів про те, що він є громадянином Молдови. Також стало відомо, що у зв'язку з тим що, знаходячись на заробітках, чоловік загубив паспорт, він вирішив таким чином повернутись додому. Наразі встановлюються усі обставини правопорушення. Відносно водія розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 332 КК України “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”.


Про Захід