На Ужгородщині велопробіг зібрав тих, хто щиро вболіває за долю держави (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Велопробіг у кілька кілометрів, який відбувся на Ужгородщині зібрав тих, хто щиро вболіває за долю держави. У свій спосіб учасники акції висловлювали подяку патріотам своєї країни.

Не першість, не медалі та грамоти, а вияв доброї волі. Велопробіг у кілька кілометрів зібрав закарпатців із різних регіонів України, різного вікового складу, соціального становища, тих, що щиро вболівають за долю держави. Підтримати всіх, хто цього потребує, не вагаючись зголосилися кілька десятків закарпатців. У такий спосіб вони мали намір допомогти співвітчизникам та вкотре закликати до людяності та гуманності. Подолати дев`ять кілометрів на велосипедах, не маючи належної спортивної підготовки, досить важко. Але це не зупинило активістів велопробігу. Стартувала колона із села Доманинці, що на Ужгородщині, а кінцевий пункт призначення – село ОрІховиця. Власних двоколісних залізних коней мали не всі учасники акції. Але світ не без добрих людей. Для доброї справи учасникам велопробігу велосипеди позичали навіть малознайомі люди.
Хоча такі акції створюють певні незручності для водіїв авто, ніхто з власників чотириколісного транспорту не тільки не нарікав, але ще й активно підтримував учасників велопробігу. Українські прапори, вишиванки, віночки були доказом підтримки всім тим, хто вболіває за свою державу. У свій спосіб учасники акції висловлювали подяку патріотам своєї країни. А в селі ОрІховиця учасників велопробігу радо зустріли організатори одного з найшановніших свят – Івана Купала. Для них та гостей свята свою творчість продемонстрував жіночий музичний колектив “Оріховчанка”.


Про Захід