Міліція підтвердила: жінка, що розказувала про розп'яття малюка в Слов'янську, – родом із Закарпаття

Опубліковано:

Столична міліція підтвердила, що Галина Пишняк (Остапенко), яка розказала шокуючу в своїй брехливості історію для російського телеканалу “Первый”, родом із Закарпаття. Як жінка й стверджувала в скандальному інтерв'ю.

Про це повіомляє офіційний сайт МВС

“Уродженка Закарпатської області, а нині – мешканка Слов'янського району Донеччини на відео розповіла про те, що українські силовики на її очах познущалися з маленької дитини та жінки, інформує сайт.

Цю інформацію спростував на брифінгу в МВС радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. МВС за допомогою МЗС ініціюватиме звернення до Євросоюзу щодо заборони в'їзду до країн ЄС тим журналістам і власникам російських ЗМІ, які транслюють відверту неправду про ситуацію в Україні.

За словами Антона Геращенка, “біженка” розповіла, що стала свідком “розправи над трирічним сином ополченця”. Хлопчика начебто прибили до хреста, а його матір прив'язали до танка і тричі протягли навколо площі.

Міліція встановила, що цією жінкою є уродженка одного з сіл Міжгірського району Закарпаття. Останній час вона разом зі своєю сім'єю проживала у с. Миколаївка Слов'янського району Донецької області. У 2010 році жінка заявляла до міліції про те, що її 16-річна донька вкрала у неї гроші. У березні цього року жінка про двічі зверталася до міліції: перший раз – про те, що її побив чоловік, вдруге – про те, що він забрав і не віддає паспорт.

Антон Геращенко зазначив, що жінка є лише “частиною тієї грандіозної афери, яку зараз проводить Російська Федерація”. Мета зйомки подібного роду відеороликів обумовлена тим, що в Росії почалися проблеми з вербуванням найманців для їх приходу в Україну.

– Для того, щоб їх стало більше, доводиться йти на ось такі хитрощі, які за задумом авторів цих жахливих провокацій мають викликати ненависть до України, її громадян, а відтак – збирати якомога більше найманців від Калінінграда до Владивостока, – підкреслив радник глави МВС.

За словами Антона Геращенка, винними у подібній ситуації, окрім усього, є ще й керівники та журналісти російських мас-медіа, які озвучують цю брехню. Відтак Міністерство внутрішніх справ через Міністерство закордонних справ ініціює звернення до Євросоюзу із пропозицією заборонити в'їзд до країн ЄС керівникам та журналістам кількох провідних російських телеканалів.


Про Захід