Закарпатський нардеп про Слов’янськ: місто поступово повертається до життя

Опубліковано:

Слов'янськ після звільнення все ще залишається сильно замінованим. Однак стан будівель кращий, ніж це демонструють російські канали, − про це сьогодні, 14 липня, повідомив народний депутат України Валерій Пацкан. Тобто, як пояснив нардеп, який побував у Слов'янську 9 липня, масових руйнувань будинків у місті немає. Однак дійсно дуже пошкоджена міська лікарня, і через це немає можливості проводити операції, бракує медикаментів.

Наразі в Слов'янську відновлюють електропостачання, а в деяких районах вже налагодили водопостачання. Також є домовленість з Пенсійним фондом про виплату усієї заборгованості аж до 8 липня включно: велика частина містян − пенсіонери. Гроші можна буде отримати в Ощадбанку чи поштових відділеннях міста. Крім того, до поштарів приставлять охорону, аби убезпечити їх від нападів.

Як зауважив Валерій Пацкан, поступово в Слов'янську розміновують територію, однак саме розташування міста специфічне: воно оточене лісами. Тож наразі не відомо скільки там може переховуватися терористів. “Тому попереджаємо усіх, тих же працівників ДАІ, аби вони були максимально обережними”, − каже нардеп. Загалом треба буде докласти чималі зусилля для того, аби повністю відновити місто.

“Про Захід”


Про Захід