Подробиці звільнення закарпатських військовополонених (ВІДЕО)

Опубліковано:

Як уже повідомляв Про Захід, вдалося звільнити закарпатців, які потрапили в полон терористів із так званої ЛНР під час бою під присілком Металіст поблизу Луганська.
В операції по звільненню заручників активну участь взяв і народний депутат України Валерій Пацкан. Як зауважив пан Валерій, для нього було справою честі звільнити земляків. Сьогодні, 14 липня, він розказав подробиці операції.

Її почали проводити відразу ж, як в Інтернеті з'явилися відео з бранцями. Виявляється, їх можна було звільнити ще кілька тижнів тому, якби не втрутився один відомий закарпатський політик, який в ефірі ток-шоу в Савіка Шустера несподівано заявив, що закарпатців вже викупили з полону, чим зірвав завершальний етап операції. Все довелося розпочинати спочатку.

Зі слів нардепа, нині хлопці кажуть, що почуваються нормально, незважаючи на деякі поранення. Втім, вони не дуже балакучі. Солдатів можна зрозуміти – вони пережили справжнє пекло. Наразі найголовніше, щоб хлопці якомога швидше набралися сил та приїхали додому. Тоді з ними й буде нагода поспілкуватися.

Подякувати за врятування сина до офісу партії “Удар” прийшов батько одного зі звільнених хлопців – Антона Шимка. Чоловік не приховує свого полегшення від таких новин. Зрозуміло без зайвих слів, що цей період став дуже страшним в його житті. З 17 червня, коли відбувся трагічний бій під Луганськом, тобто майже місяць, він не знав, що з його сином. І лише вчора чоловік почув його голос по телефону й зміг нарешті зітхнути з полегшенням.

“З минулого місяця тривала епопея по звільненню трьох ужгородців Копчанського, Шимка та Пономаренка плюс Григор'єва з Чернівців. Я думав, якщо чесно, що ми їх звільнимо ще за тиждень-два, але дуже надмірного піару та розголосу отримала ця історія. Дуже багато хтось хотів для себе заробити плюсів. Це дало нам лише мінус. Переговори були перервані. І поновили їх буквально два дні назад. А вчора вже в обід я знав, що йде мова про їхнє звільнення”, – зокрема зазначив Валерій Пацкан.
Детальніше про те, як проходила операція, дивіться у відео.

“Про Захід”


Про Захід