Ужгородець пішов у великий азербайджанський футбол

Опубліковано:

 Ужгородець Андрій Попович (на фото зліва), який прийняв громадянство Азербайджану буде захищати кольори професійного футбольного клубу “Сумгаїт”, який виступає у тамтешній Прем'єр-лізі.

Варто відмітити, що Андрій зіграв 16 матчів за молодіжку та 2 поєдинки за національну збірну Азербайджана.

Довідка: Андрій Попович (4 березня 1992, Чоп). Вихованець ужгородської СДЮСШОР. З 2008 року грав за молодіжну команду клубу “Металург” (Донецьк), проте до складу основної його команди не пробився.

Привернувши увагу представників тренерського штабу клубу “Баку”, приєднався до його складу 2009 року. У цьому клубі молодий голкіпер також за головну команду не заграв, натомість 2010 року був відданий в оренду до клубу “Абшерон”, у складі якого провів наступний рік своєї кар'єри гравця. Більшість часу, проведеного у складі “Абшерона”, був основним голкіпером команди. З 2011 року один сезон захищав кольори команди клубу “Сумгаїт”. Граючи у складі “Сумгаїта” також здебільшого виходив на поле в основному складі команди, після чого один сезон грав за азербайджанський “Туран”.

Частину 2013 року захищав кольори команди турецького клубу “Тавшанлі Ліньїтспор”, у складі головної команди якого не заграв.

До складу клубу “Сумгаїт” повернувся 2014 року. Відтоді встиг відіграти за сумгаїтську команду 3 матчі в національному чемпіонаті.

2011 року дебютував в офіційних матчах у складі національної збірної Азербайджану. Наразі провів у формі головної команди країни 2 матчі, пропустивши 2 голи.

LOBDA


Про Захід