На Берегівщині церква допоможе переселеняцям

Опубліковано:

 11 липня, голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка зустрівся з керівниками усіх релігійних конфесій району. 

Метою зустрічі було питання збереження та зміцнення злагоди і міжконфесійного миру в релігійному середовищі району. Звісно, не змогли обійти увагою і сьогоднішню ситуацію на Сході України. Адже Церква відіграє дуже важливу роль у житті нашого народу. І під час зимових подій на майдані Незалежності, і зараз, під час АТО, церква та духовні отці самовіддано підтримують свій народ та своїх вірників.
Голова райдержадміністрації розповів представникам церкви про нашу допомогу армії та плани щодо прийому переселенців з районів проведення антитерористичної операції.
Очільники церкви одностайно підтримали ідею допомогти переселенцям зі Сходу нашої країни. “Особливо допомога потрібна дітям, які змушені покинути свої домівки, адже дитячі душі – найвразливіші”, – зауважили Отці.
“Ми споконвіків живемо у дружбі і злагоді, міцно переплетені родинними вузами. Часом наші сім'ї різного національного складу та різних релігійних конфесій. Але ми добре розуміємо один одного. З Божою поміччю і вірою, ми маємо дбати про злагоду і взаємоповагу у нашому краї, любити і захищати свою державу, бо це наша спільна домівка. Не треба ділити наших співвітчизників на національності та релігійну приналежність, а спільно працювати на установлення миру на нашій землі. І берегтися зовнішнього впливу, що обов'язково спробує нас роз'єднати і посварити “, – вдало відмітив о. Михайло Шелемба.
В ході зустрічі також обговорили питання освіти, освітніх реформ та культурно – освітнього розвитку національних меншин району. А ще керівники церкви розповіли про свої болючі питання та висловили свої прохання до Іштвана Шімоновича.
Треба зауважити, що у зв'язку з робочим відрядженням, представники Реформатської церкви не змогли взяти участь у зустрічі, але цього тижня вони спілкувалися з керівництвом райдержадміністрації і стабільна співпраця з ними налагоджена давно.
Церковні керівники запевнили, що вони працюватимуть на збереження миру і спокою у нашому краї, щоденно моляться за мир в Україні, за весь український народ і підтримують прагнення нашої держави. 
Про Захід